Najczęściej zadawane pytania


Co to jest #ZawodowyStream?

ZawodowyStream to wywiady z przedstawicielkami i przedstawicielami różnych branż, podczas których dowiesz się z pierwszej ręki, na czym polega praca w różnych zawodach. Poznasz odpowiedzi na wiele pytań, m.in. jakie kompetencje są ważne, co jest wyzwaniem w codziennej pracy i ile się zarabia. #ZawodowyStream pomoże Ci poznać wiele zawodów, a może zainspiruje Cię do wybrania konkretnej ścieżki kariery.

Dla kogo?

Do oglądania wywiadów z przedstawicielami najróżniejszych zawodów zapraszamy młodzież szkół ponadpodstawowych, studentów oraz wszystkich zainteresowanych.

Gdzie?

Nagrania wywiadów #ZawodowyStream obejrzysz na naszej stronie, czyli tutaj, na kanale YouTube.com/ZawodowyStream lub posłuchasz ich w formie podcastu na platformach Spotify, Google Podcasts czy Apple Podcasts. Zasubskrybuj kanał i włącz powiadomienia lub zapisz się na newsletter, aby otrzymywać powiadomienie o nowych odcinkach.

Kto organizuje ZawodowyStream?

ZawodowyStream jest tworzony przez zespół Mapy Karier, bezpłatnej i interaktywnej bazy kilkuset ścieżek kariery. Nagrywając wywiady współpracujemy z firmami i instytucjami, których pracownicy odkrywają zawodowe karty i opowiadają o realiach pracy w danej branży.

Skąd będę wiedzieć o nowych odcinkach?

Co dalej?

Wywiad Ci się spodobał? Udostępnij nagranie w mediach społecznościowych, oznacz Mapę Karier na Insta i/lub FB, opowiedz o #ZawodowymStreamie swoim znajomymi i napisz nam, o jakim zawodzie chcesz dowiedzieć się więcej.

Jak mogę się z Wami skontaktować?

Jeżeli masz pytania, uwagi lub sugestie, napisz do nas na adres kontakt@mapakarier.org lub zostaw nam komentarz na Insta lub Facebooku. Jeżeli reprezentujesz firmę lub instytucję i chcesz wspólnie z nami zorganizować #ZawodowyStream, wypełnij formularz kontaktowy.