Mapa Karier v 4.0.0

Sprawdź, na ile sposobów możemy współpracować

Współpraca

Prowadzimy różnorodne działania wspierające młodych ludzi w planowaniu kariery – naszą stronę odwiedza każdego dnia kilka tysięcy użytkowników, którym pomagamy podejmować decyzje edukacyjno-zawodowe. Z myślą o nauczycielach i doradcach zawodowych rozwijamy bazę scenariuszy lekcji i materiałów dodatkowych, które wspierają ich w realizacji treści programowych. Rodzicom podpowiadamy, w jaki sposób mogą wprowadzać najmłodszych w świat zawodów i rozmawiać z nastolatkami o pierwszych, poważnych wyborach na przyszłość. Angażujemy pracodawców do edukacji karierowej dzieci i młodzieży.

Mapa Karier wspiera Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ: 4. – Dobra Jakość Edukacji, 8. Wzrost Gospodarczy i Godna Praca oraz 10. – Mniej Nierówności. Sprawdź, co możemy zrobić razem.

Zobacz, w jaki sposób możemy współpracować

Zaprezentuj swoją organizację w sekcji „Potencjalni pracodawcy”

W Mapie Karier poszerzamy wiedzę dzieci i młodzieży na temat rynku pracy i świata zawodów. Do dzisiaj opisaliśmy ponad 700 ścieżek kariery. 

W opisie każdego zawodu, oprócz informacji o specyfice pracy, ścieżkach edukacyjnych i kluczowych kompetencjach, pokazujemy organizacje, które zatrudniają przedstawicieli wybranych profesji. Przykład znajdziesz tutaj.

Jeżeli chcesz, aby logotyp Twojej organizacji pojawił się w Mapie Karier przy wybranych ścieżkach kariery, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub napisz do nas: kamila.mac@katalysteducation.org

Zorganizujmy wspólnie #ZawodowyStream

Reprezentujesz firmę lub instytucję i chcesz zorganizować z nami #ZawodowyStream, podczas którego Ty lub Twoi współpracownicy opowiecie młodzieży o specyfice pracy w Waszej branży? Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub napisz do nas: kontakt@mapakarier.org

Więcej o projekcie #ZawodowyStream przeczytasz tutaj

Zaproś nas na konferencję

Organizujesz konferencję lub inne większe wydarzenie (stacjonarnie lub online) i chcesz, żeby Mapa Karier dołączyła do grona prelegentów? Mamy kilkuletnie doświadczenie w prezentacjach, uczestniczymy w panelach dyskusyjnych i prowadzimy warsztaty dla doradców zawodowych, nauczycieli, uczniów i rodziców.

Chętnie wzbogacimy także Twoje wydarzenie. Tematykę dopasujemy do profilu odbiorców i charakteru spotkania. Chętnie pokażemy Mapę Karier i/lub przygotujemy wystąpienie na aktualny temat związany z doradztwem edukacyjno-zawodowym, trendami na rynku pracy czy rozwojem kompetencji kluczowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub napisz do nas: malgorzata.kazubska@katalysteducation.org.

Kontakt dla mediów

Zbierasz materiał do artykułu? Potrzebujesz dedykowanej wypowiedzi eksperta lub szczegółowych danych o naszym projekcie? A może chcesz zaprosić Mapę Karier do prowadzonej przez Ciebie audycji? Chętnie pomożemy! Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub napisz do nas:  malgorzata.kazubska@katalysteducation.org.

Szkolenia online

Regularnie organizujemy webinary dla nauczycieli i edukatorów związane z doradztwem zawodowym, kompetencjami kluczowymi i zmianami na rynku pracy. Nagrania wszystkich spotkań dostępne są na naszym kanale YouTube: youtube.com/MapaKarier.

Doradców zawodowych zachęcamy do dołączenia do wysoko ocenianego i bezpłatnego kursu e-learningowego „Coaching kariery na miarę XXI wieku”.

Aby otrzymywać informacje o bezpłatnych webinarach oraz materiałach edukacyjnych, zapisz się na nasz newsletter dla edukatorów (formularz zapisu znajdziesz w zakładce „Pomysły na lekcje") oraz polub nas na Facebooku (www.facebook.com/MapaKarier), gdzie informujemy o aktualnościach z naszego projektu.

Wesprzyj nas

W fundacji Katalyst Education dbamy o to, aby wszystkie dzieci miały równe szanse na rozwijanie swojego potencjału. Pomóż nam w realizacji naszej misji!

Naszą działalność finansujemy ze środków pozyskanych od darczyńców. Także Twoja wpłata pomoże nam w tworzeniu cyfrowych zasobów edukacyjnych, a tym samym zapewni polskim uczniom darmowy dostęp do wysokiej jakości materiałów do nauki. 

Pamiętaj, że dokonując darowizny na rzecz fundacji, masz możliwość odliczenia wpłaconej kwoty od podatku. Przekaż nam darowiznę >>.

Nasza fundacja ma status organizacji pożytku publicznego, a to oznacza, że możesz przekazać nam 1,5% podatku. Wpisz nasz numer KRS 0000558853 w zeznaniu podatkowym.

Nie widzisz nic dla siebie?

Nie szkodzi. Jesteśmy otwarci na różnorodne formy współpracy. Na wiele pomysłów jeszcze nie wpadliśmy. Napisz do nas. Zobaczymy, co da się zrobić! Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub napisz do nas: kontakt@mapakarier.org.